July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Linda flet hapur për shqiptarët/ Shprehet se nuk jemi popull i mirë: Më quajnë xhuxhe

Linda ka dhënë një mesazh për të gjithë këtë puntatë të Për’Puthen +40. Ajo tha se është e trishtuar për popullin shqiptar sepse janë shumë shumë ra cistë.

xh

Konkurrentja tregoi në studio se ka marrë komente ne gative dhe mesazhe ku e ofendonin xhuxhe.

Samiu: Linda në këtë takim më qetësoi, deri diku kam filluar ta njoh dhe doja të dilja nga ajo e përditshmja që në një moment e ndjej që ndjej me të të kërcej dhe kërcej me atë, nuk më intereson askush aty afër kur jam aty.

Samiu: Duhet ta dinë se jemi njerëz me mish.