Lediana Shndërrohet Në Kopje Të Kim Kardashian

Lediana Shndërrohet Në Kopje Të Kim Kardashian

Lediana duket krejtësisht ndryshe në paraqitjen e fundit.Lediana Prenga që prej daljes nga “Përputhen” ka eksperimentuar shumë me dukjen.Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi, në të cilat shfaqet me flokë bjonde dhe mahniti me dukjen.E kuruar deri në detaje me grim, Lediana ishte shndërruar në një kopje të yllit televiziv Kim Kardashian.Shtyp reklamen per ti pare f.oto.t ekskluzive te Ledianes me teper