Connect with us

Lajmi në rrjetet soсiale рër ‘vdekjen’ e Vjollcës, reagojnë familjarët: S’është e vërtetë, është gjallë!

Showbiz

Lajmi në rrjetet soсiale рër ‘vdekjen’ e Vjollcës, reagojnë familjarët: S’është e vërtetë, është gjallë!

Më herët gjatë ditës u njoftua se Vjollca, zonja e cila u bë e “njohur” në një emision televiziv për debatin e saj me bashkëshortin kishte kryer vetëvr asje pas bullizimit që kishte përjetuar nga shqiptarët.

Ishte faqja “Xh0vani” ajo që kishte postuar e para këtë lajm duke shtuar se djemtë e Vjollcës e kanë braktisur të ëmën pasi janë ndjerë të turpëruar nga dalja e saj në televizion. Sipas “Xh0vani”,

Vjollca ka kryer vetëvrasje për shkak të mbingarkesës së krijuar pasi emisioni dhe videoja e saj u bë virale.

Continue Reading
You may also like...

More in Showbiz

To Top