Connect with us

Lajmi fundit/ Tronditet Vlora në ditën e fundit të vitit, të shtëna me armë në zonën e Lungomares (VIDEO)

Të Ndryshme

Lajmi fundit/ Tronditet Vlora në ditën e fundit të vitit, të shtëna me armë në zonën e Lungomares (VIDEO)

Një telefonatë ka mbërritur në policinë e Vlorë që ka sinjalizuar për të shtëna me armë zjarri në Lungomare.

Në vendngjarje kanë shkuar menjëherë efektivët e policisë së Vlorës, të cilët kanë rrethuar zonën dhe po bëjnë verifikime.

Kur kanë shkuar në vendngjarje personat e pyetur kanë mohuar që kanë dëgjuar të shtëna.

Paraprakisht dyshohet se një person ka qëlluar me armë në ajër dhe më pas është larguar.

Po punohet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarje.

Burime bëjnë me dije për Fax News, se është shoqëruar pronari i lavazhit që ndodhet në afërsi të zonës ku janë raportuar të shtënat.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top