Connect with us

Lajmi fundit/ Plagosje me thikë në mes të kryeqytetit

Aktuale

Lajmi fundit/ Plagosje me thikë në mes të kryeqytetit

Një person është pla go sur me thi kë në sheshin “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë.

Në disa fotografi shihet një person i shtrirë në tokë, ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe Policia e Kosovës.

Deri në këto momente nuk dihen shkaqet e kësaj pl agosje dhe identiteti i të lënduarit. Kujdes pamje të rënda në FOTO-t më poshtë:

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top