Connect with us

Lajmi fundit/ Nuk ndalen aksidentet në vend, makina përplas për vdekje këmbësorin

Të Ndryshme

Lajmi fundit/ Nuk ndalen aksidentet në vend, makina përplas për vdekje këmbësorin

Aksidentet nuk kanë të ndalur në ditës e para të vitit të ri. Pasditen e sotme një këmbësor ka gjetur vde kjen pasi është për plasur nga një makinë në Durrës.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë viktima është shtetasi me inicialet SH.V.

Në vendgjarje ka mbërritur grupi hetimor i cili po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Njoftimi i Policisë:
Durrës/Inormacion paraprak

Rreth orës 18:40, në aksin rrugor Gjiri i Lalëzit -Manzë, një automjet me drejtues shtetasin R. Sh., ka përplasur këmbësorin shtetasin Sh. V., ku si pasoje e përplasjes ka humbur jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top