Connect with us

Lajmi fundit/ Ngjarje e rëndë në vend, shqiptari i hedh acid në fytyrë bashkëshortes

Aktuale

Lajmi fundit/ Ngjarje e rëndë në vend, shqiptari i hedh acid në fytyrë bashkëshortes

Një vajzë 27-vjeçe është arrestuar nga policia në Burrel për shkak se akuzohet se ka shfrytëzuar motrën e saj të mit ur për qëllime përfitimi.

Mësohet se H. C., 27 vjeçe, bashkë me shtetasin U. C kanë shfrytëzuar të miturën. Gjykata e Shkallës së Parë Mat, ndaj kësaj shtetasja ka vendosur masën e sigurisë ‘Arrest në burg’, për veprën penale “Marrë dhënie sek suale ose homo sek suale me të mitur”.

Njoftimi i policisë: Nga specialistët për Hetimin e Kri mit në Komisariatin e Policisë Mat, u ndalua shtetasja H. C., 27 vjeçe, banuese në Burrel, pasi nga veprimet hetimore të kryera ka rezultuar se kjo shtetase në kohë të ndryshme (në bashkëpunim me shtetasin U. C., të arrestuar më parë nga Policia ) ka shfrytëzuar motrën e saj të mitur për qëllime përfitimi.

Gjykata e Shkallës së Parë Mat, ndaj kësaj shtetasja ka vendosur masën e sigurisë ‘Arrest në bu rg’, për veprën penale “Marrë dhënie sek suale ose homo se ksuale me të mitur”. Materialet procedurale në ngarkim të shtetasve të lartë përmendur i kaluan Prokurorisë Dibër dhe Mat për veprime të mëtejshme.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top