Connect with us

Lajmi fundit/ Ndërron jetë ikona e gazetarisë shqiptare (EMRI+FOTO)

Aktuale

Lajmi fundit/ Ndërron jetë ikona e gazetarisë shqiptare (EMRI+FOTO)

Lajmin është konfirmuar nga kolegu i tij, i cili me anë të një mesazhi në rrjetet sociale shpreh ngushëllimet për familjen e mikut të tij.

Është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare gazetari i njohur i sportit, Vladimir Grillo.

“Shuhet ikona e ekranit per sportin Vladimir Grillo, gazetari dhe komentatori me të cilin ndava 25 vite të jetës sime. Humba një mik të shtrenjtë, ashtu si familja Grillo njeriun më të dashur të saj. Vërtet dhimbje e madhe. Rtsh humbi simbolin sportiv dhe të mikrofonit. Sëmundja e rëndë e rrëzoi mjeshtrin e fjalës dhe komentit në moshën 74 vjeçare. U prehtë në paqe. Mungesa e tij do të na shoqëroj gjithë jetën”, shkruan Methasani.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top