Connect with us

Lajmi fundit/ Mjeti futet brenda dyqanit në Tiranë, plagosen 2 persona (VIDEO)

Të Ndryshme

Lajmi fundit/ Mjeti futet brenda dyqanit në Tiranë, plagosen 2 persona (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të premteje në Tiranë.

Burime bëjnë me dije se një mjet ka humbur kontrollin dhe ka hyrë në një dyqan në zonën e Dispancerisë në Tiranë, duke lënë të plagosur dy persona.

Mes personave të plagosur është shitësi në dyqanin e enëve të kuzhinës.

Nuk dihet ende shkaku i humbjes së kontrollit të mjetit nga ana e shoferit, dhe as gjendja e personave që kanë mbetur të plagosur.

Siç shihet dhe nga pamjet e siguruara nga Fax News, në zonë ka punonjës të policisë që po kryejnë verifikimet.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top