Lajm i zί/ Kishin një javë që e kërkοnin, gjendet e ρajetë në mes të pΙazhit tυristja 29 vjeçe

Lajm i zί/ Kishin një javë që e kërkοnin, gjendet e ρajetë në mes të pΙazhit tυristja 29 vjeçe

Këtë të enjte një turiste franceze, e quajtur Violet Giango, është gjetur e pajete 5 km larg nga qyteti grek i Elafonisissi.

CNN shkruan se trupi i p ajetë i 29-vjeçares është gjetur në një përrua. Ekipet mjekësore dhe po licia janë drejtuar për në vendngjarje për të mësuar shkaqet e sakta.

Gruaja kishte shkuar me pushime në Kretë dhe u shpall e zhdukur më 24 qershor.

Ajo në këtë datë ka komunikuar me prindërit e saj në Francë, ndërsa i kishte thënë se do të ikte në Elafonissi, për të vizituar edhe këtë qytet.