Connect with us

LAJM I FUNDIT/ Aksident me vdekje në Shqipëri, humb jetën një grua

Aktuale

LAJM I FUNDIT/ Aksident me vdekje në Shqipëri, humb jetën një grua

Nje aksident i rende me pasoje vdekjen e nje gruaje ka ndodhur ne Rrugen e Kombit. Ngjarja ka ndodhur në aksin Fushe Milot- Rrëshen në afërsi të Milotit

Në aksin rrugor Lezhë-Milot, në afërsi të një karburanti, automjeti me drejtuese shtetasen B.Ll., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin J.L., ku si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime dhe është transportuar në spitalin e Traumës Tiranë shtetasja Gj.Ll., pasagjere në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes .
Në vijim të informacionit paraprak ju informojmë se ka ndërruar jetë shtetasja Gj.Ll., e cila ndodhej pasagjere në mjetin me drejtuese shtetasen B.Ll.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top