Connect with us

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Tiranë, detajet e para

Të Ndryshme

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Tiranë, detajet e para

Më datë 11.01.2022, në rrugën e “Barrikadave”, mjeti me drejtues shtetasin K. B., ka aksidentuar motomjetin me drejtues shtetasin A. B., 43 vjeç.

Si pasojë e aksidentit shtetasi A. B., është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të aksidentit.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top