Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

“Ky është qershia mbi tortë”, Artan Hoxha publikon foton nga selia blu që po ‘thyen’ rrjetin: Këtij i them inat unë, jo shaka! Duket si ‘Ramadan Kafsha’!

Artan Hoxha e ka pasqyruar dje përmes postimeve të njëpasnjëshme protestën e dhunshme të Sali Berishës dhe mbështetësve të tij në selinë e PD-së. Hoxha ka ndarë edhe disa momente pikante që kanë tërhequr vcëmendjen e të gjithëve.

“Dhe ne fund, qershia mbi torte…

Kete “permbaruesin e lirise”, qe kerkon te hyje ne zyren e Bashes, duke kercyer vallen e shqipeve mbi shkalle, e paska “trajtuar ca kohe edhe Tirona”

Nje gje nuk e kuptoj, edhe ka ardhur per ta larguar Bashen nga zyra, edhe mban bluzen e kuqe te rivaleve te Partizanit ne dore

Ketij i them inat une, jo shaka…

Duket si “Ramadan Kafsha” i vertete, jo ai i Portokallise, por policia ende nuk e ka identifikuar”, shkruan Hoxha.