Connect with us

Kush është mashkulli që nuk po i ndahet Elvanës (FOTO)

Aktuale

Kush është mashkulli që nuk po i ndahet Elvanës (FOTO)

Elvana Gjata, padyshim që është artistja më e dashur për publikun.

Këngëtarja shqiptare, përveç sukseseve në tregun shqiptar,po synon që talentin e saj ta shfaqë edhe në arenën ndërkombëtare.

Këtë sezon Gjata ka qenë shumë aktive, duke sjellë këngë të reja, e padyshim hit i verës ishte bashkëpunimi me këngëtarin, Yll Nimani, me këngën “Marre”.

E pas sukseseve të saj qëndron një ekip i madh që kujdeset për veshjen dhe dukjen e saj.

E stilisti që ka qenë besnik i këngëtares, është Valdrin Sahiti që i ka qëndruar pranë gjithmonë.

Së fundmi dyshja ka kaluar kohë së bashku, duke treguar kështu që kanë një miqësi të shëndetshme.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top