July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

“Kur do me u q* edhe në backstage”/ Ish-konkurrenti i Përputhen tërbon rrjetin me foton me të dashurën

Ish-konkurrenti i Përputhen, Arjon Luli ishte i ftuar në puntatën e djeshme ku u kujtuan disa nga momentet më të nxehta të tijat në emision.

Në prapaskenë ndodhej dhe e dashura e tij Serena, e cila duket se e shoqëron kudo partnerin.

Së fundi ka publikuar një foto tejet provokuese ku shfaqet krah partneres dhe krahas shkruan: “𝗞𝘂𝗿 𝗱𝗼 𝗺𝘂 𝗶𝗾 𝗲𝗱𝗵𝗲 𝗻𝗲 𝗯𝗮𝗰𝗸𝘀𝘁𝗮𝗴𝗲. K0MENTUESI që merr më shum lajk do hidhet në story! 48orë kohë!♟ ] (jo profila falco)”.