June 21, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Kunata Më Ka Nga.Cmuar Burrin, E Kapa Me Këmbë Hapur Në…

“Kunata ime po ma nxin jetën. Doli fjala ime, kur u thoja vjehrrive që të mos e merrnin sepse është imorale. E njeh tërë Shkodra për historitë e saj. Por kunati im i përvëluar nuk na dëgjoi dhe na e solli në shtëpi.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Në fejesë u hoq e mira e dyrnjasë, madje sillej aq mirë sa nisa edhe unë të ndjehesha në faj që e kisha gjykuar aq ashpër. Por siç thotë Artiola Toska tek ajo kënga: Pa kalu ala mirë vapa, dardha e paska bishtin mrapa! E zonja na e nxorri kokën sa u martua dhe na erdhi nuse në shtëpi.Ne jetojmë të gjithë bashke, vjehrra, vjehrri, burri, unë, fëmijë e mi dhe kunati i vogël me nusen. Po çmendem se ajo më ngacmon burrin.Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…