Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Kumrije Mustafa Jep Lajmin E Dhimbshëm, Sot Na Dha Lamtumirën E Fundit…

Kumrije Mustafa jep lajmin e dhimbshëm, sot na dha lamtumirën e fundit…

Kumrije Mustafa jep lajmin e dhimbshëm, sot na dha lamtumirën e fundit…

Nëpër mes një postimi në Instagram dhe Facebook, Kumrie Mustafa, ka bërë të ditur lajmin e hidhur.

Ajo ka njofutar të gjithë familjarët, dhe rrethin se është ndarë nga jeta vjehrra e saj.

“Të nderuar miq e familjarë

Ju njoftoj se sot ndërroi jetë vjehrra ime! Pas një sëmundje të gjatë, ajo sot na e dha Lamtumirën e fundit!

Varrimi bëhet nesër ora 14.00 në varrezat e fshatit Lladroviq – Malishevë

Ndërsa e pamja do të bëhet në lagjen Jeta e Re, rruga Brigada 126 Prizren”, ka shkruar ajo, hape pamjen më poshtë.