July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ku jeton Remzie Osmani? Këtu, ku jetoj un me familjen time, me këtë super luks falë bashkatdhetarëve ku më nderuan me ndegjimin e kengeve te mia

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë. Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. E në disa fotografi të publikuara ku Shyhretja ishte mysafir tek Remzie, mund të shohim edhe shëpinë shumë të bukur të kësaj të fundit, për më shumë $htypni posht relamenn dhe ju hapen pamje tjera ku shihet se si duket shtepia e kengetares me te perfolur shqiptare Remzie Osmani.