Ku i gjen kaq shumë para? Nusja e Sali Berishës vesh fustanin e shtrenjtë, më parë se sa amerikania Kim Kardashian

Ku i gjen kaq shumë para? Nusja e Sali Berishës vesh fustanin e shtrenjtë, më parë se sa amerikania Kim Kardashian

Kim Kardashian ka bërë “xing” me blogeren shqiptare, Armina Mevlani. Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto e veshur me një fustan të zi, të cilin Armina e ka veshur më parë.

Vetë blogerja ka ndarë në Instastory foto me fustanin në fjalë, duke shkruar: “E vesha e para”.

Më tej ajo ka ndarë dhe fotot e yllit të “Keeping Up With The Kardashians”. “Kim sot”, ka shkruar Armina.

Armina dhe Kim kanë të njëjtën shije, por shqiptarja i veshi e para -  Indeksonline.net