July 29, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Konkurrentja e Përputhen 2 tregon linjat perfekte të trupit me bikini të zeza (foto)

Sara Malaj ka vënë në fokus linjat trupore.

Ish- konkurrentja e “Përputhen” ka sjellë disa imazhe të reja teksa shijon rrezet e diellit në një pishinë, shkruan lajmi.net.

Sara është paraqitur veshur me bikini të zeza duke vënë në pah linjat fantastike trupore, por edhe duke reklamuar tatuazhet në pjesë të ndryshme të trupit.

Ajo arriti të grumbullojë 36 mijë pëlqime nga ndjekësit e saj në instagram, të cilët po ashtu nuk hezituan t’i japin komplimente.

Sara ishte përfolur për lidhje me gjakovarin Atdhe Xharavina, që u rindez dhe u shua shpejt siç edhe nisi.