March 9, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Koeman i ka ditët e numëruara, presidenti i ri vjen me trajner të ri

Koeman i ka ditët e numëruara, presidenti i ri vjen me trajner të riMe largimin e Bartomeut mund të ndodhin ndryshime të mëdha edhe në skuadrën e Barcelonës.Mediat spanjolle shkruajnë se me largimin e Bartomeut, pritet të ndodhin ndryshime të mëdha në Camp Nou.Favorit për ta marrë presidencën e klubit është Victor Font, i cili ka deklaruar se do ta emërojë për trajner Xavin.

Font e ka përgatitur kandidaturën e tij për disa vite me rradhë dhe në qendër të projektit do të jetë Xavi Hernandez.Prandaj e ardhmja e Koeman te Barcelona nuk do të varet nga rezultatet e tij dhe duket se ditët si trajner i Blaugranëve i ka të numëruara.