July 29, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Kjo femër kaq s*ksi- motra e Gjyste Vulaj

Gjyste Vulaj sot ka nisë ditën me urime.

Motra e saj Marina feston ditëlindjen, ndaj nuk munguan fjalët e bukura që Gjystja ia dedikoi asaj.

Si rrallë herë publiku pati rastin të njihet me motrën e këngëtares së dashur e të pëlyqer.

E duke parë edhe bukurinë e Marinës, motrat lënë të kuptojnë se bukuria në familjen e tyre qenka gjenetike.

Ja shikojeni këto foto të Marinës, e bukur dhe seksi njëjtë si e motra.

S’ka pra si të jetë ndryshe./Kosovarja/