Kjo është njëra nga femrat më se ksi shqiptare, ja çfarë vallëzimi pro vokues bën në rrugë!

Kjo është njëra nga femrat më se ksi shqiptare, ja çfarë vallëzimi pro vokues bën në rrugë!

Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të suksesshme shqiptar dhe një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Jo vetëm prej ndarjes nga Albi Nako, por shkak për këtë janë bërë fotot dhe videot që ajo poston shpesh herë në rrjetet e saj sociale.

Klaudia ka publikuar një video shumë të bukur ditën e sotme në Instagram ku shfaqet duke kërcyer në mënyrë sen sualë në një stacion ndërkohë që po priste autobusin ja dhe pamjet: