Connect with us

Kjo eshte kartolina e vitit te Ri per Kreun e Meduze”/ Berisha i dërgon Ramës ‘kartolinën’ e Vitit të Ri

Të Ndryshme

Kjo eshte kartolina e vitit te Ri per Kreun e Meduze”/ Berisha i dërgon Ramës ‘kartolinën’ e Vitit të Ri

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një fotografi të pazakontë në faqen e tij në Facebook, ku në sfond janë kryeministri Rama dhe një babagjysh i vitit të ri.

Berisha shkruan krahas fotos se kjo është kartolina e Vitit të Ri për Edi Ramën.

“Kjo eshte kartolina e vitit te Ri per Kreun e Meduze! Sb”, ka shkryar Berisha në Facebook./albeu.com/

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top