Connect with us

Kjo e shtunë paska qenë ditë e zezë/ Àksident në ‘Rrugën e Kombit’ një grua ka humbur jetën

Aktuale

Kjo e shtunë paska qenë ditë e zezë/ Àksident në ‘Rrugën e Kombit’ një grua ka humbur jetën

Një ak sident raportohet të ketë ndodhur në Rrugën e Kombit. Mësohet se ka humbur jet ën një grua dhe janë pl agosur dy të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur në ak sin Fushë Milot-Rrëshen në afërsi të Milotit.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top