Connect with us

Kishte ardhur nga Spanja, kush është 32-vjeçari me dy emra që e la 23-vjeçaren të shtrirë dhe u largua

Aktuale

Kishte ardhur nga Spanja, kush është 32-vjeçari me dy emra që e la 23-vjeçaren të shtrirë dhe u largua

Fatbardh Dervishi, Alias Doda, është i riu që pla gosi me ar më zjarri vajzën e re mëngjesin e sotëm në një hotel në autostradën Tiranë Durrës.

Edis Koroveshi është identiteti i 23-vjeçares së pla gosur e cila ishte e dashura e 32-vjeçarit që prej disa ditësh kishte ardhur nga Spanja.

Burimet të “Fax News” bëjnë me dije se Fatbardhi ka qenë në gjendje të dehur dhe i është shkrepur aksidentalisht pist oleta duke pla gosur vajzën në shpatull.

32-vjeçari pasi e ka pla gosur të dashurën ka ikur nga hoteli dhe e ka lenë aty 23-vjeçaren. Ishin punonjësit e hotelit të cilët kanë njoftuar Policinë dhe ambulancën.

Policia ka shpallur në kërkim autorin i cili është larguar me mjetin fuoristradë tip “Mercedez Benz GLE”, ngjyrë kafe./faxweb

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top