Këngëtarja Fjolla Morina në zi/ Humb një nga njerëzit që donte më shumë, prek me fjalët: Pusho i qetë, kujtimi yt është në zemrat tona!

Këngëtarja Fjolla Morina në zi/ Humb një nga njerëzit që donte më shumë, prek me fjalët: Pusho i qetë, kujtimi yt është në zemrat tona!

Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina, ka reaguar së fundmi në lidhje me gjetjen e trupit të pa jetë të ish-shefit të po l icisë së Ulqinit, Rudolf Elezović.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, ajo ka treguar miqësinë e ngushtë me të ndjerin si dhe i ka shprehur ngushëllimet familjarëve të tij.

“Miku im i Dolfi shume veshtire po e kom te shkruaj per ty. Ngushellime te sinqerta familjes dhe miqve. Nje humbje e madhe per ne. Kujtimi i tij do te jete ne zemrat tona. Ngushllime”, shkruan Fjolla.