“Kanagjegji” i Big Mamas

“Kanagjegji” i Big Mamas

Big Mama është këngëtarja e njohur shqiptare dhe gjithmonë bën veprime që bie në sy, duke kaluar në lajm.

Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, po zgjon kureshtje rreth jetës private, përcjell ORAinfo.

Edhe pse ende nuk është e martuar, Big Mama kohëve të fundit ka publikuar disa foto të cilat i përshkrante si ‘nata e fundit e beqarisë’.

E kjo bëri që shumë njerëz të mendojnë se Bigu është martuar.

Bigun e gjejmë shumë aktive në rrjetet sociale.

Por, e gjithë këto pamje kanë ardh nga klipi i këngës “Kanagjegji”.

Ajo para pak çastesh ka lansuar këngën më të re të saj “Kanagjegji”, ku është pritur mirë nga publiku i saj.