Connect with us

“Kam vuajtur, kam marre ndihmën e psikologut”, Arbana shtang një Shqipëri të gjithë me deklaratën live në BBV

Aktuale

“Kam vuajtur, kam marre ndihmën e psikologut”, Arbana shtang një Shqipëri të gjithë me deklaratën live në BBV

Sic nuk jemi mesuar kurre ta shohim, Arbana Osmani eshte intervistuar nga Donald Veshaj. Ne kartolinen e fundvitit, ai kishte shprehur deshiren te intervistonte Arbanen.

Dume plotësuar një nga dëshirat e tij më të mëdha. Moderatori, intervistoi sonte, në studion e “Big Brother”, Arbana Osmanin. Krejtësisht i emocionuar, Donaldit iu desh pak kohë të mblidhte veten.

Ajo u vu ne dukje ishte fakti se Arbana Osmani ne periudha te caktuara te jetes eshte trajtuar nga psikologe dhe terapiste. Ne fjalen e saj Arbana tha se kur ndihesh keq duhet kerkuar ndihme.

“Ka patur momente te veshtira ne kartieren time. Ne disa periudha kam kerkuar dhe ndihme te paikologu dhe terapsiti, pasi kisha nevoje per ndihme.”, deklaroi ajo.

Ne interviste u fol dhe per fillimin e karrieres, raporti me bashkeshortin e saj Edin, marredhenien me shoqerine etj. Kujtojme se mbremen e sotme ka pasur emocione pafund.

Aktorja Monika Lubonja, sot në “Big Brother VIP” ka folur për nënën e saj. Ajo është e moshuar dhe Monika tha se çdo ditë mendon sesi është ajo dhe për vështirësitë që mund të ketë.
Arbana Osmani kishte shkuar në datën 31 Dhjetor te nëna e saj për të kaluar disa momente me të, të cilat edhe Monika i pa.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top