Kallashi ka ditëlindjen, shikojeni çfarë dhurate speciale morri ajo! (FOTO)

Kallashi ka ditëlindjen, shikojeni çfarë dhurate speciale morri ajo! (FOTO)

Ajo njihet si një ndër personazhet më të spikatur të momentit në estradën shqiptare.

Bëhet fjalë për Kallashin, femrën më provokative të showbizit shqiptar.

Pasiqë ka gjithmonë vëmendjen e të gjithëve ajo në shumicën e rasteve menjëherê kthehet në lajm, shkruan Pa Censurë.

Ndërsa sot ajo ka festuar ditëlindjen dhe duket shumë e lumtur.


Në mesin e shumë personazheve që e uruan ajo ka marrë një dhuratë shumë speciale nga vetë makeup artistja e saj Leunita Murtezi. Një dhuratë shumë speciale do të thonim ne.