Connect with us

Ka ngelur shtatzane? Alvisa dhe Bashkimi japin lajmin qe askush se priste (Foto)

Të Ndryshme

Ka ngelur shtatzane? Alvisa dhe Bashkimi japin lajmin qe askush se priste (Foto)

Bashkimi dhe Alvisa mbyllën mbrëmjen e së shtunës rrugëtimin e tyre në “Përputhen”. Dyshja dolën çift nga programi, për të vazhduar jashtë historinë e dashurisë.

Mirëpo, ç’po ndodh me ta pas daljes? Pas disa ditëve të Bashkimit në Mitrovicë, ai dhe Alvisa janë bërë sërish bashkë. Sot, çifti kanë postuar një video të përbashkët, ku duken shumë të lumtur!

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top