Ju si të doni më quani por unë jam nuse me mentalitet moderrn, kam dal tjetoj nbanes vet ,nuk mund ti duroj prinderit..FOTO+VID

Ju si të doni më quani por unë jam nuse me mentalitet moderrn, kam dal tjetoj nbanes vet ,nuk mund ti duroj prinderit..FOTO+VID

Ju e keni let si te doni me quani por un vendosa edhe e bera, ndoshta jam gabim por ndoshta edhe sjam, une nuk them se nuk i du prinderit por ama jam e rritur dhe kam nevoj per burr edhe pse njeher se kam ndermend mu martu por du me shiju jeten pak edhe kjo eshte arsyja pse i lash baben e nanen vet e dola edhe un ne banes se smujsha me pru as nje dashnor aty pasi banesa ishte shum e vogel dhe niheshte zhurma dhe me vinte keq, tani jam vet e rahat veq jam tu knaq hiq pa ndal…Vazhdo duke kaluar në Linkun Blu më P0shtë dhe merr Pamjet E PL0TA: