Connect with us

“Jemi puthur, përqafuar dhe…”/ Donaldi flet për momentet romantike në suitën luksoze

Të Ndryshme

“Jemi puthur, përqafuar dhe…”/ Donaldi flet për momentet romantike në suitën luksoze

 

Donaldi dhe Beatrix prej një muajsh janë të lidhur në shtëpinë e Big Brother VIP. Ata kanë kaluar momente romantike, por herë pas herë kanë pasur edhe mosmarrëveshje.

Aktori Donald Veshaj ka folur për eksperiencën romantike që kaloi me Beatrix në suitën luksoze, duke thënë se atë natë ka fjetur vetëm gjumë.

Arbana: Një muaj të lidhur në shtëpin e BBV, si ndiheni:

Donaldi: Ja kështu me krah

Arbana: Si shkoi te suita?

Donaldi: Ishte dita kur kam fjetur. Realisht aty kam fjetur, ndoshta kam fjetur më shumë në jetën time. Për mua ishte një ditë e bukur dhe mu duke sikur isha jashtë kësaj shtëpie, thjesht jemi puthur jemi përqafuar dhe vetëm kaq

Ndërsa Beatrix nga ana e saj konfliktet që ka pasur herë pas here me partnerin e saj. Ajo u shpreh se problemi ndoshta ka qenë dhe vetë ajo që i ekzagjeron pak gjërat në kokën e saj, por edhe nuk e kupton kur Donaldi është aty për të.

Beatrix: Kam pak luhatje, po këto ditë kam qenë shumë mirë.

Donaldi: Këtë situatën unë e sqarova me Trixën. Unë kur i vë pikën diçkaje dua që ajo mos diskutohet më. Nuk më ka ardhur mirë për gjendjen që ka pasur Trixa. Është po e njëjta sjellje që kam pasur më parë

Beatrix: Ky rrugëtim, që në fillim ka qenë i vështirë për mua që ta marrë si vendim. Ka qenë një udhëtim i vështirë për mua, por shumë i bukur. Ndonjëherë kur përjeton shumë gjëra njëkohësisht jam e ngarkuar dhe ndonjëherë nuk e kam menduar gjendjen e Donaldit. Mbase e kam tepruar, duke thënë diçka që e ka lënduar Donaldin. Nuk është mërzitje nga Donaldi, ka qenë më shumë personale nga e imja, sepse kam pasur luhatjet e ia personale.

Donaldi: Trixa është tip emocional.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top