Connect with us

“Je k*rυe”/ Sh err i madh mes dy bjondeυe në ish Bllok, ja ρamjet…(VIDEO)

Aktuale

“Je k*rυe”/ Sh err i madh mes dy bjondeυe në ish Bllok, ja ρamjet…(VIDEO)

Një sherr me dhune ka ndodhur mes dy vajzave mbrëme në ish-Bllok.Ato janë filmuar duke u kapur për flokësh në mes të rrugës derisa ndërhyri një djalë për ti ndarë.

Fillimisht kanë òfenduar njëra-tjetrën me fjalë fyese duke e nisur me: “Hajde ma thuaj në sy po ta mbajti”. Në një moment dëgjohet tjetra që i përgjigjet: “K… je, copë e k…. je”.

Në pamjet që kanë mbërritur në redaksinë e JOQ, dëgjohen që fillojnë të rríhen me shkèlma me njëra-tjetrën dhe kapen për flokësh.

Është e paqartë arsyeja përse nisi shèrri mes vajzave, i cili përfundoi në dhùnë fízike në mes të rrugës.

https://player.boostplatforms.com/video?id=1598507682371

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top