Jasmina ia dha flakën rrjetit me foto në bikine

Jasmina ia dha flakën rrjetit me foto në bikine

Ish konkurrentja e emisionit Përputhen Jasmian Kadriu, ja surprizuar fansat e saj me një foto të publikuar në llogarinë instagram.

Në këtë fotografi ajo shihet e veshur me bikine në pjesen e siperme dhe një fund, ku po duket e zjarrtë, shkruan infokosova.

Jasmina gjatë emisionit pati pëlqim ndaj kosovarit Andi Artani.

Ata dolën para disa dite nga emisioni për ta vazhduar njohjen më tutje.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe