Connect with us

Infektimet në rritje, nuk ndalen para Covid, të rinjtë dynden në clube nate ( FOTO )

Të Ndryshme

Infektimet në rritje, nuk ndalen para Covid, të rinjtë dynden në clube nate ( FOTO )

ANGLI- Dhjetëra mijëra i dhanë lamtumirën 2021-ës në tubime të mëdha në të gjithë Anglinë. Mirror shkruan se të rinjtë në Angli njerëzit festuan në bare, restorante dhe klube nate pavarësisht rritjes së infeksioneve.

Radhë të mëdha u krijuan rreth klubeve të natës në qytetet në të gjithë Anglinë, ndërsa pjesëmarrësit në festë u ngjitën në pistën e vallëzimit pasi një vit i trazuar po mbyllej.

Edhe pse shfaqja tradicionale e Vitit të Ri në kryeqytet u anulua, një festë më e vogël duke përdorur drone ndodhi në mesnatë, me Big Ben-in që i ka kambanës 12 herë.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top