Connect with us

Iliri tenton ta puth Monikën, publikohet video

Aktuale

Iliri tenton ta puth Monikën, publikohet video

Banorët sot kanë zgjedhur të argëtohen.

Në dhomën e gjumit, shihen duke vallëzuar teksa marrin edhe vëmendje.

Arjola dhe Monika, ndezin atmosferën, ndërkohë Iliri tenton ta puth Monikën.

Tutje, banorët e tjerë e ngrohin atmosferën duke brohoritur.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top