Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Iliri dhe Donaldi debatojnë sërish, ‘shpërthen’ ishi i Borës: Ke vjellur vrer t’q*fja!

liri dhe Donaldi kanë pasur një tjetër debat mbrëmjen e djeshme. E gjitha ka nisur, pasi Donaldit nuk i kanë pëlqyer batutat e Ilirit dhe Meridianit, të cilët kanë improvizuar emisionin Fiks Fare. Mirëpo, e kundërta ka ndodhur me Ilirin. Ai ka qeshur pafund me batutat e Donaldit kur prezantoi edicionin e lajmeve.

Më pas, Iliri i ka thënë se nuk duhet të ndihet keq për nominimet që bëri, pasi ishte zgjedhja e tij.VD-Donald Veshaj i ‘bindet’ nënës së Beatrix Ramosaj: I kam gjërat e qarta – Dosja AL

Ndërkohë, Donaldi i ka thënë që po vjell vrer ndaj tij, madje duke përdorur edhe një fjalë ofenduese.

Ai tha:
Po keni vjellur vrer tq*fja.
Iliri e ka pritur me shumë qetësi dhe ka debatuar. Ai e ka quajtur Donaldin si Frojdi, pasi ai shpesh herë thotë që jam në trurin e njerëzve.