July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ia puthin të dashurinë para syve Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë çifti më i komentuar i kohës.

Ata pothuajse në çdo postim tregojnë dashurinë që e kanë për njëri-tjetrin, shkruan InfoKosova.

Në shumë video të cila publikon Dafina e kemi parë edhe në momente intime duke shkëmbyer puthje të zjarrta.

Por këtë herë erdhi pak më ndryshe, sot Dafina e “ndau” të dashurin edhe më një person tjetër./InfoKosova/