Ia publikuan fotografit me një djalë, Jasmina kërcenon faqet

Ia publikuan fotografit me një djalë, Jasmina kërcenon faqet

Në rrjetet sociale ka qarkulluar një imazh në të cilin thuhej se Jasmina ka bërë të dashur të ri.

Mirëpo e gjithë kjo e ka shqetësuar atë duke bërë një reagim të ashpër në Instastory, shkruan Indeksonline.

Ajo u shpreh se ai djalë është i huaj, dhe se i dashuri i saj është anonim.

“U them faqeve qe po shperndajn foton e djalit te huaj ti fshijn urgjent para se te merren masa.

I dashuri eshte anonim per nje arsye DHE KURRE SE KAM POSTUAR.

Kshuqe boll se lat nam”, përfundoi ajo./Indeksonline/