Connect with us

I shprehu dashurinë pubIikisht Bleona Qeretit , mjekut nga Mati i ndodh e papritura

Aktuale

I shprehu dashurinë pubIikisht Bleona Qeretit , mjekut nga Mati i ndodh e papritura

Shprehu dëshirën dhe shpalosi planin e tij për t’u martuar me Bleonën, por mjeku nga Mati ka përfunduar në psikiatri.

Dalip Gjoka nuk ka mundur të përballojë presionin nga opinioni publik për dëshirën e shprehur në media në lidhje me fiksimin për t’u bërë babai i fëmijëve të këngëtares.

Mjeku 64-vjeçar është sjellë nga Burreli në Tiranë mëngjesin e së premtes në spitalin Nr. 5 pas rëndimit të gjendjes shkruan Shekulli.

Bluzat e bardha kanë refuzuar që të flasin për diagnozën, por tregojnë se Dalipi vazhdon t’i përmbahet qëllimeve për lidhjen me Bleonën.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top