Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

I ka nxjerrë të gjitha gati në plazh/ Habit këngëtarja shqiptare tregon kush ia bën fotot

Pa asnjë dyshim, Ledina Çelo “çmend” rrjetin me fotot e saj. Bukuroshja ka një trup për t’u pasur zili dhe duket se vitet janë thjesht numra për të. Ajo rrëfeu për “Pushime On Top” se në disa raste, këto foto të bukura ia bën e bija. “Burri njëherë ka hequr dorë. Tani mu rrit edhe goca. Dje madje i thashë ‘mami do më bësh një foto se do të jap një çokollatë. DUKE E HAP REK ALMEN JU KENI MUNDESI TE LEXONI LAJMIN E PLOTE.