Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

I fundit/ Shpërthen në flakë “Mercedesi” , shihni se si flakët ‘kërcënojnë’ dhe makinat përreth (VIDEO)

I fundit/ Shpërthen në flakë “Mercedesi” , shihni se si flakët ‘kërcënojnë’ dhe makinat përreth (VIDEO)

 

Një automjet është përfshirë nga flakët në Pogradec. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e sotme.

 

Sipas informacioneve paraprake mësohet se nga flakët ka vetëm dëme materiale, ndërsa zjarri dyshohet të jetë aksidental pasi mjeti tip Benz ishte i pajisur me impiant gazi Nga ndërhyrja e menjëhershme e zjarrfikëses u bë e mundur shuarja e flakëve që rrezikonin edhe mjetet e tjera të parkuara afër ‘Benz’-it. Aktualisht policia ndodhet në vendngjarje.