Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

I FUNDIT/ Sali Berisha mbyll protestën: Të shpërndahen të gjithë demokratët, ja lëvizja e radhës që pritet

Sali Berisha mbyll protestën:

“Fytyra e vërtetë e regjimit të sotëm faktojnë se Edi Rama po mban peng Lul Bravën dhe së bashku me të me dhu në dhe t error shtëpinë e PD. Ky përbën një akt të pashembullt në 30 vite.

Sot do të shpërndahemi do të kujdesimi për vëllezërit tanë, sepse këta të policisë janë vërs ulur si “bisha” për të mbushur komisariatet do të kujdesemi për të plagosurit, të cilët janë goditur me çarje koke.

Do të njoftojmë shumë shpejt betejën dhe protestën tjetër të cilat nuk do të ndalen kurrë deri në fitoren tonë të plotë”, tha Berisha.