Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

I fundit! Plasin incidentet e para në selinë e PD-së, militantët e Berishës godasin dhe shtyjnë Sekretarin e Bashës

Janë shënuar tensionet dhe incidentet e para në ambientet e jashtme të selisë së Partisë Demokratike, para para se te nise protesta e thirrur nga ish kryeministri Sali Berisha.

Mbështetës të Sali Berishës janë përplasur me Sekretarin e PD-së Roland Bejko.

Ky i fundit ka qene duke hyre ne drejtim te portes anesore t PD-se, kur mbeshtetes te Berishes i jane afruar e kane share, shtyre dhe ofenduar Bejkon.

Tensioni dhe perplasja ka vijuar edhe jashte ambienteve te PD-se, ne rruge, ku nje grup personash e kane shtyre dhe goditur Roland Bejkon.

vijon…