Connect with us

I FUNDIT! I shpërthen lënda plasëse në dorë, humb jetën i riu 27 vjeçar )VIDEO)

Aktuale

I FUNDIT! I shpërthen lënda plasëse në dorë, humb jetën i riu 27 vjeçar )VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme në Cërrik, ku si pasojë e shpërthimit të lënde plasëse ka humbur jetën një i ri.

Ngjarja e rëndë ndodhi në një nga rrugicat e lagjes nr.3 në Cerrik rreth orës 12:30.

Viktima, rreth 27 vjec, ka dyshime se ka pasur një sasi lëndë plasëse në dorë dhe për pasojë ka humbur jetën.

NJOFTIMI I POLICISE

Më datë 30.12.2021, rreth orës 12:15, në aksin rrugor Elbasan-Belsh, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i lagjes nr. 3”, Cërrik, në rrugë, dyshohet se aksidentalisht, shtetasit E. R., 27 vjeç, banues në Cërrik, i ka shpërthyer një sasi lëndë plasëse në dorë dhe për pasojë ka humbur jetën.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top