February 27, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

I dashuri i Adriana Matoshit largohet nga Kosova

Keith është larguar nga Kosova.

Aktorja Adriana Matoshi, në një intervistë për “Prive” ka konfirmuar se ka nisur lidhje të re dashurie, shkruan lajmi.net.

Ajo tha se është shumë e lumtur në këtë lidhje dashurie, edhe pse ai është i huaj, për të kjo nuk është fare problem dhe përshtaten shumë si çift.

Pas këtij konfirmimi ajo u ‘masakrua’ me komente negative se përse e zgjodhi një njeri me ngjyrë për të dashur dhe përse u lidh me dikë që është në moshë gati sa vajza e saj.

Keith ka filluar të ndiqet tani nga shumë shqiptarë në Instagram e së fundmi ka njoftuar se u largua nga Kosova.

Ku ka shkuar dhe a po e shoqëron Adriana mbetet të shihet.