Histori e fort er0tike: Ja si bëra s*ks me vjehrrën

Histori e fort er0tike: Ja si bëra s*ks me vjehrrën

Jam nje djal nga Kosova..Do ja tregoj nje ndodhi timen….Isha ne moshen 19vjeqare kur takova nje goc (te fejuar)qe jetonte afer nga jam edhe un…Gjate kohes sa punoja e shihja shum shpesh,e vereja qe edhe ajo kishte nje interesim ndaj meje.Kaluan disa muaj dhe u martua,dhe nuk e shihja me.Pas nje kohe te gjat rreth 1viti befas e takova ne nje Butik,mbase kishte filluar te punonte aty.Shkoja shpesh ta takoja dhe bisedoja me te me tregonte per problemet e saja familjare qe kishin filluar me burrin e saj.Dhe pas nje kohe morra nr e saj dhe filluam te kemi kontakt te vazhdueshem.Pasi kaluan 2-3muaj bised rreshtazi ne telefon vendosem te takohemi,por problemi ishte se ajo kishte nje femij 4muajsh dhe kishte problem ta linte vet ne shtepi.
Nje nate rreth ores 23:00 me beri nje ftes qe te jem ne shtepin e saj, te them te drejten u friksova ngase nuk e dija se ndoshta mund te ndeshem me burrin e saj gjer sa futem brenda..Pasi qe u afrova afer deres se shtepis se saj e morra ne tel ta pysja se eshte vetem apo me burrin e saj dhe me tregoj se burrin e kishte ne nje udhetim zyrtar. U futa brenda ne shtepi dhe nga aty plasen emocionet…U futem ne dhomen e fjetjes te saj dhe fillova ta zhvishja dhe ta lepija ter trupin e saj gjer sa arrita tek p1dhi i saj i cili ishte lagur..Futa gjuhen brenda ne p1dh dhe ne ato momente po me shtrengonte [email protected],pas pak u gjendem ne poziten 69,gjer sa sp3rma ime u derdh ne gojen e saj,pastaj futa [email protected] tim te tradh dhe te madh ne p1dhin e saj dhe fillova ta q1ja…Klithmat e saj tingellonin ne dhomen e erresuar dhe keshtu vazhduam per plot 2or rreshtazi.Gjithnje insistonte qe te derdhesha ne p1dhin e saj brenda….Dhe ashtu veprova.Pas nje jave me beri nje ftes ne nje nga hotelet ne periferi te prishtines,dhe nuk refuzova,u futem ne hotel dhe filluam prap te njejten gje,bem s3ks 2-3or pa nderpre dhe si gjithmon insistimi i saj ishte te leshoja sp3rm3n ne p1dhin e saj te skuqur qe ishte fryer..

Kaluan disa muaj qe benim vazhdimisht s3ks madje ndodhte qe nganjeher dhe pas orarit te punes me ftonte ne butikun ku punonte te benim s3ks.. Nuk ja prishja qefin gjithnje gjindesha pran saj….Por ajo qe ndodhi dhe nuk e prisja eshte se mbeti shtetzen dhe thoshte se un jam babai i ati femije qe priste… O Zot qfar tmerri…Kaluan ca muaj dhe lindi femija.Tashme edhe vet mendoja se isha ber baba ne moshen 22 vjeqare dhe me nje grua te martuar….
Ky ishte nje rrefim sado pak i koklavitur i imi…Pak rrethqethes por me nje te kaluar misterioze..
Pershendetje…. ne vazhdim do mundohem tua sqaroj cfare me ka bere vaki nje here…. para dy viteve ne vitin 2004…. Po kaloja me nje vajze quhej Zana edhe te them te drejten une u kallsha pas saj kishte nje trup shume s3ksi dhe kishte nje prapanice nga ato qe thojne “pika e prapanices”… por, kishte edhe gjinje te medhenje e te mrekullueshem…

keto dy pjese jane edhe dobesi e imja… por, edhe ajo digjej pas meje por asnjehere nuk ma kishte shfaqur kete edhe pse kishim kohe qe njiheshim dhe 1 muaj qe kalonim se bashku… nuk e di por gjithmone me mua rrinte si e ndrojtur nuk e di kishte frike nga une apo kishte respekt nuk arrij ta dalloj… por, me vone do tregoj se si ajo ma shfaqi kete…

Qe kalonim se bashku une edhe Zana e dini thuajse te gjithe po ashtu edhe familja e saj… andaj nje dite po shkoj ta marre dhe te dalim pak ne mbremje… kur shkova ne shtepi ajo kishte dalur deri ne dycan dhe ne shtepi ishte vetem nena e saj… te them te drejten edhe pse nena e saj kishte 40 vjeq ishte shume s3ksi… se cfare trupi qe kishte… edhe pse ne kete moshe ende gjinjet e saj mbanin arom natyrale dhe ajo qe me eksitone ishte buzekuqi i saj qe e kishte vendosur per mrekulli… aho filloi te me provokoj duke me pyetur nese ndonjehere kisha bere dashuri me te bijen dhe s’dija si te pergjigjesha ngurroja shume kisha turp ishte mamaja e vajzes qe cmendesha pas saj… por, ajo dalengadale filloj te hiqte rrobat mendova mos eshte cmendur gje e pyeta por ajo kembengulte qe ta prekja trupin e saj – kembet… gjinjet… vithet….

dhe mednova me vete I cmendur se i cmednur me shume se kjo nuk do cmendem… fillova kete ritual nderkohe qe ajo u zhvesh e tera… si thashe me heret cfare arome kishin gjinjet e saj… me kapi per koke dhe me nje shtrengim…. qe kurre se kisha perjetuar… ma kapi koken dhe ma drejtoi ke p1dh1 dhe fillova t’ia thithja… nderkohe qe ajo bertiste dhe ulurinte nga eksitimi… pastaj u zhvesha edhe une dhe te dy lakuriq… te vetem ne dhomen e gjumit te saj… e kishte p1dh1ne rruar dhe edhe njehere ia lepiva per pak minuta dhe penisi im tani ishte bere i forte dhe qull dhe ngadale duke uluritur fusja *in tim ne p1dh1n e saj ndersa ajo po kafshonte gishterinjet e mij… dhe ashtu si ishte e shttrire ajo hypa mbi te dhe e fusja penisin mbi gjinjet e saj te medhenje dhe cfare kenaqesie qe ndjeja… ohhhh zot…. dhe pastaj *in tim ia dhashe ne goje ohhh si mi lepinte qoqet…ohhhh….

dhe cfare ndodhi per te mire… asaj i erdhir orgazma dhe une fillova te derdhesha…. por, nuk mbaj mend se sa rrutullime kemi bere ne shtrat apo ne parket ngaqe eksitimi ishte i papershkrueshem… kete se kisha ndier me pare… dhe …. gjersa po derdheshim nderruam pozite une ofrova koken time ke p1dh1 i saj nderkohe qe ajo koken e saj ke *i im… filluam ne fund me te madhe tia merrnim ne goje per here te fundit… dhe ajo se si tere *in tim qe e kam 29 cm te gjate dhe sa nje top tenisi i gjere… te terin arrinte ta fuste ne goje… dhe une po merrja orgazmen e saj dhe e perpija edhe ajo sp3rmen time duke me shtrenguar duke uluritur…. ohhhhhhhhhhhhh zotttt….

q1m q1m q1m … bertiste….. dhe perfundo kjo aventure e shkelqyer s3ksuale… te them te drejten nuk e dija ne ate qast qe pranova te beja s3ks me “vjeherren” nuk e di nese me kishin ikur apo me kishin ardhur mendet… por, tani e kuptoj qe me kishin ardhur… ngaqe me kishin ikur kur per here te pare kisha bere dashuri ne te njejten menyre me Zanen, vajzen e saj…