Harruan bombolën e gazit ndezur, merr flakë shtëpia në Tiranë

Harruan bombolën e gazit ndezur, merr flakë shtëpia në Tiranë

Pasditen e sotme është regjistruar një ngjarje e rëndë në rrugën “Niko Avrami” në Tiranë. Si pasojë e lënies së bombolës së gazit ndezur, një shtëpi private është përfshirë nga flakët. Fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, ndërsa sipas policisë banesa ka dëmtime të vogla materiale. JU FTOJM TE SHT YPNI REK LAMEN ME POS HT DHE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE

Tiranë/Informacion paraprak. Më datë 13.06.2021, rreth orës 18:10, në rrugën ”Niko Avrami”, si pasojë e lënies së bombolës së gazit ndezur ka rënë zjarr në banesën private të shtetasit E. K., ku ka dëme të vogla materiale. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes. JU FTOJM TE SHT YPNI REK LAMEN ME POS HT DHE TE LEXONI LAJMIN E PLOTE