Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

“Hapeni se do dal jasht”, Çka po ndodh Donaldi i bie murit me grusht dhe përplas gjërat! Tërbohet nga Iliri (video)

Donaldi nuk po mban dot më presionin brenda shtëpisë. Ai ka qëlluar me grusht murin e shtëpisë vetëm se nuk duron dot Ilirin, i cili është duke folur me Monikën, për çështjen e tyre.

Ai flet me vete dhe është nervoz teksa i kërkon produksionit të hapë perden që të dalë jashtë dhe të pijë cigare. Kujtojmë se Donaldi dhe Iliri mbrëmjen e djeshme patën një debat të fortë. SHIKO VIDEON

Kujtojme se zgjedhja e Monikës (e cila zgjodhi te shpetone Beatrix) në zinxhirin e nominimeve është diskutuar tepër brenda shtëpisë.

Iliri e ka komentuar këtë zgjedhje si një mesazh indirekt ndaj Donaldit duke ruajtur ështu balancat e marrëdhënieve brenda shtëpisë.

‘’Monika tregoi qëllimin e saj në shtëpi. Donte të ruante balancat dhe t’i tregonte Donaldit që unë nuk jam në grup me Ilirin’’,- u shpreh ai.